Kod Akademik Birim Bölümler Öğretim Elemanı 2016 Öğrenci Sayıları
1 Tıp Fakültesi   Doç.Dr.Mustafa ORAN 33
2 Veteriner Fakültesi   Yrd.Doç.Dr.Mustafa YİPEL 5
3 İlahiyat Fakültesi   Yrd.Doç.Dr.Ahmet BAYINDIR 5
4 Fen Edebiyat Fakültesi Alman Dili Arş. Gör. Oktay ATİK 10
Biyoloji Arş.Gör.Levent CAN 2
Coğrafya Arş.Gör.Dr. İsmail KARBUZ 1
Fizik  Arş.Gör.Nesrin ÇELEBİOĞLU 2
Fransız Dili Araş. Gör. Dr. Emine GÜZEL       3
İngiliz Dili Arş.Gör. Özge KARİP 6
Kimya Arş.Gör. Nergiz CENGİZ 5
Matematik Arş.Gör.Dr.Dilek BAYRAK 7
Sosyoloji Arş.Gör. Adem BÖLÜKBAŞI 4
Tarih Arş.Gör.Ökkeş NARİNÇ 9
Türk Dili Arş.Gör. Meltem CAN 7
5 Ziraat Fakültesi Bahçe Bitkileri Yrd.Doç.Dr.A.Zafer MAKARACI 6
Bitki Koruma Yrd.Doç.Dr.Özgür SAĞLAM 7
Biyosistem Mühendisliği Doç.Dr.Mehmet ŞENER 13
Gıda Mühendisliği Yrd.Doç.Dr.A.Şükrü DEMİRCİ 11
Tarım Ekonomisi Doç.Dr.Gökhan UNAKITAN 3
Tarımsal Biyoteknoloji Yrd.Doç.Dr.H.Murat VELİOĞLU 7
Tarla Bitkileri Yrd.Doç.Dr.Alpay BALKAN 6
Toprak Bilimi ve Bitki Besleme Yrd.Doç.Dr.Korkmaz BELLİTÜRK 4
Zootekni Doç.Dr.Eser Kemal GÜRCAN 1
6 İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Arş.Gör. Melik KARAGÖZ 0
İşletme Arş. Gör. Sevi BALOĞLU 10
İktisat Arş. Gör. Deniz Ece DALGIÇ 9
Maliye Arş Gör. Özge Sevi YAVUZ 2
Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Arş.Gör. Serkan ÇELİK 4
Uluslararası İlişkiler Arş.Gör. Harun KARAGÖL 6
7 Çorlu Mühendislik Fakültesi Bilgisayar Mühendisliği   Arş. Gör. Dr. Heysem KAYA    12
Biyomedikal Mühendisliği   Yrd. Doç. Dr. Pınar NARTOP                     12
Çevre Mühendisliği   Doç. Dr. Füsun UYSAL                                10
Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği   Yrd.Doç.Dr. Reşat MUTLU                       21
Endüstri Mühendisliği   Arş. Gör. Ozan ÇAPRAZ                            2
İnşaat Mühendisliği   Yrd. Doç. Dr. Ayşe KOPUZ                        22
Makine Mühendisliği   Doç. Dr. Uğur AKYOL                               20
Tekstil Mühendisliği  Arş. Gör. Dr. Selçuk POYRAZ                  7
8 Güzel Sanatlar Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Peyzaj Mimarlığı Arş.Gör.Tuğba Üstün TOPAL               7
Mimarlık Öğr.Gör.Zübeyir BATUR                          10
Resim Arş.Gör.Bige GÜRSES                               0
9 Sağlık Yüksekokulu Acil Yardım ve Afet Yönetimi   3
Beslenme ve Diyetetik Öğr.Gör.Münteha Nur SONUÇ                0
 Hemşirelik       Yrd.Doç.Dr.Ebru ÖNLER                                       24
10 Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Beden Eğitimi ve Spor Eğitimi Öğr.Gör.Sercan ÖNCEN 1
Spor Yöneticiliği   0
Antrenörlük Eğitimi   0
Rekreasyon Eğitimi   0
11 Yabancı Diller Yüksekokulu   Okt.Nuriye AKKAŞ   0
12 Sosyal Bilimler MYO   Öğr. Gör. Miray ÖZDEN 2
13 Teknik Bilimler MYO   Öğr.Gör. Emre TAHTABİÇEN 3
14 Çorlu MYO   Yrd.Doç.Dr.Nuray Olcay IŞIK 8
15 Hayrabolu MYO   Öğr. Gör. Betül AKAN 0
16 Malkara MYO   Öğr.Gör.Dr.Gülsel ÇİFTÇİ 1
17 Şarköy MYO   Öğr.Gör.Gönül AKGÜL 3
18 Çerkezköy MYO   Öğr.Gör.Hakan GÜL 1
19 Marmaraereğlisi MYO   Öğr.Gör. Bige KÜÇÜKEFE 2
20 Saray MYO   Öğr. Gör. Cem KOLUKIRIK 0
21 Muratlı MYO   Öğr.Gör.Dr. Bahar SÖZÜBEK 0
22 Sağlık Hizmetleri MYO   Öğr.Gör.Kaan DEMİROĞLU 0